O blogu

Story About Our Team
O PORADNIKU

Co znajdziesz na tej stronie?

Ten poradnik jest podsumowaniem naszej wiedzy i doświadczenia, które zdobyliśmy w trakcie naszej praktyki zawodowej z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Poradnik skierowany jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, potrzebujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania prawne.

Naszym celem było stworzenie poradnika, który będzie opisywał w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego czytelnika zagadnienia prawne. Nie sztuką jest cytowanie przepisów prawnych, a praktyczne ich wyjaśnienie i zastosowanie w życiu codziennym. Tym właśnie się kierujemy, pisząc artykuły na naszą stronę.

Jeżeli jednak po lekturze naszego bloga pojawią się u Was wątpliwości, prosimy śmiało zadawać pytania, mailowo na dres biuro@adwokat-stelmaszczyk.pl, telefonicznie pod nr 697 053 659 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce kontakt, na wszelkie pytania postaramy się odpowiedzieć.

Zapraszamy również do komentowania artykułów oraz dzielenia się uwagami i własnymi doświadczeniami.

Pytania, uwagi, komentarze prosimy wpisywać do ramki zamieszonej pod każdym z artykułów. Zapewniamy, że Wasz adres e- mail nie zostanie opublikowany.

Nasza misja

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Nasze zasady

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Nasza współpraca

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

O nas

Blog jest własnością Kancelarii Adwokackiej założonej w styczniu 2012 roku przez Adwokata Mariusza Stelmaszczyka.

Tworzymy zespół doświadczonych Adwokatów oraz Aplikantów Adwokackich. Specjalizujemy się w sprawach karnych, cywilnych oraz w sprawach rodzinnych.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie, przy ul. Rymanowskiej 5. Swoje usługi kierujemy nie tylko do klientów z Warszawy i okolic, ale prowadzimy również sprawy na terenie całego kraju.

Świadczymy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz osób prawnych. Posiadamy bogate doświadczenie w bieżącej współpracy z Klientem oraz w reprezentowaniu Klientów przed organami ścigania i sądami wszystkich instancji.

Wyróżnia nas jest indywidualne podejście do każdej sprawy oraz pomoc prawna na najwyższym poziomie. Zawsze informujemy Klienta o czynnościach jakie podejmujemy w sprawie oraz realnie oceniamy szanse na korzystny wynik sprawy.

Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy. Wynagrodzenie ustalenie jest indywidualnie z Klientem na podstawie stawki godzinowej lub całościowo na prowadzenie sprawy. Kompleksowe prowadzenie sprawy obejmuje, kontakt z Klientem, spotkania, sporządzanie pism procesowych, udział w przesłuchaniu na policji i prokuraturze oraz udział Adwokata we wszystkich rozprawach w sądzie.

Partnerzy

Mariusz Stelmaszczyk

Partner

Agnieszka Rzeszut

Partner

EDYTA GORCZYŃSKA-MELION

Partner

Szymon Wesling

Partner
%d bloggers like this: