O nas

Kancelaria Adwokacka Mariusz Stelmaszczyk

Kancelaria Adwokacka Mariusz Stelmaszczyk

Blog jest własnością Kancelarii Adwokackiej założonej w styczniu 2012 roku przez Adwokata Mariusza Stelmaszczyka.

Tworzymy zespół doświadczonych Adwokatów oraz Aplikantów Adwokackich. Specjalizujemy się w sprawach karnych, cywilnych oraz w sprawach rodzinnych.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie, przy ul. Rymanowskiej 5. Swoje usługi kierujemy nie tylko do klientów z Warszawy i okolic, ale prowadzimy również sprawy na terenie całego kraju.

Świadczymy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz osób prawnych. Posiadamy bogate doświadczenie w bieżącej współpracy z Klientem oraz w reprezentowaniu Klientów przed organami ścigania i sądami wszystkich instancji.

Wyróżnia nas jest indywidualne podejście do każdej sprawy oraz pomoc prawna na najwyższym poziomie. Zawsze informujemy Klienta o czynnościach jakie podejmujemy w sprawie oraz realnie oceniamy szanse na korzystny wynik sprawy.

Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy. Wynagrodzenie ustalenie jest indywidualnie z Klientem na podstawie stawki godzinowej lub całościowo na prowadzenie sprawy. Kompleksowe prowadzenie sprawy obejmuje, kontakt z Klientem, spotkania, sporządzanie pism procesowych, udział w przesłuchaniu na policji i prokuraturze oraz udział Adwokata we wszystkich rozprawach w sądzie.

Partnerzy

Mariusz Stelmaszczyk

Partner

Specjalizuje się w sprawach rodzinnych, karnych i cywilnych.

W sprawach rodzinnych, reprezentuje klientów Kancelarii w postępowaniach o: rozwód, rozdzielność majątkową, podział majątku, kontakty z dzieckiem, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, alimenty i nakaz opuszczenia mieszkania w związku z przemocą domową.

Agnieszka Rzeszut

Partner

Kieruje działem Kancelarii specjalizującym się w prawie karnym. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywane od początku studiów w renomowanych kancelariach prawniczych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Aplikację adwokacką odbyła przy Izbie Adwokackiej w Warszawie.

EDYTA GORCZYŃSKA-MELION

Partner

Kieruje działem Kancelarii specjalizującym się w prawie rodzinnym. Dysponuje ponad dziesięcioletnią praktyką i doświadczeniem zawodowym, które zdobywała od początku studiów w renomowanych warszawskich kancelariach prawniczych.

Szymon Wesling

Partner

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, karnym oraz cywilnym. Reprezentuje klientów Kancelarii w sprawach karnych dotyczących przestępstw przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym, przeciwko mieniu oraz przeciwko obrotowi gospodarczemu.

Zajmuje się również pomocą prawną dla osób, które zawarły umowy kredytu lub pożyczki we franku szwajcarskim.